بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في جاردينيا سبرنجز

5 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحمام سباحة للبيع في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالمطبخ استلام فوري بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

4

    3

    ٥٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا سبرنجز فرصة نادرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٩١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع في جاردينيا سبرينجز بإطلالة لاجون

    Ninety Two logo image

4

    3

    ٥٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع