بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الاول, صفحة 5

120 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب فيلا للبيع في قلب التجمع الاول

    Houseology logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في استيت، القاهرة الجديدة، بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في مكسيم نص تشطيب فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ٥٦٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة للبيع في The Stei8ht Compound

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬١٢٨٬٣٣٣ جنيه

    بتسهيلات استاند الون للبيع في ستيت التجمع الاول

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب في كريك توون التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 جاهز للاستلام بأقل سعر ع طريق السويس

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي طريق السويس الرئيسي جاهزة للمعاينة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سعاده موقع مميز

    Premises logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٠٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٨٨٥٬٧٨٨ جنيه

    فيلا للبيع في ستيت التجمع سور في سور الرحاب

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٢٦٥٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ستيت التجمع الاول - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية1 1000م بحمام سباحة خاص موقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستلقة كورنر في كمبوند ماكسيم التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس استلام فوري بخصم25% / قسط ع 10سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند سوان ليك-التجمع الاول

    ElGammal real estate logo image

4

    7+

    ٩٨٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز استلام فورى بالتقسيط فى نيو كايرو

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في كمبوند مكسيم القاهرة الجديدة

    Capital Lords Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,000,000 و استلم توينهاوس و قسط علي 8 سنوات

    ARC Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع