بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 9

257 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال الشروق بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باميز فيو في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في الباتيو 5 ايست باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا لبيع فى كمباوند البروج مدينة الشروق

    HA Group Rehab logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نص تشطيب بإطلالة على لاند سكيب و لجون

    Smartex logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فوري في الباتيو 5 ايست

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٠٠ متر نصف تشطيب فى الشروق ٢٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن و المعاينة فيلا 3 ادوار لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا فورى برايم لوكيشن لافيستا برايم شروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة على الاستلام بالتقسيط فى الباتيو الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل /وصال متشطبة سوبر لوكس بالفرش بسعر لقطة

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير فى الشروق بأقل سعر جاهزة للاستلام

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 270م برايم لوكيشن بالسعر القديم فورى بالتقسيط

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فورى فى الشروق بأقل سعر جاهزة عالمعاينة

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فورى بمقدم 5 مليون فى الباتيو 5 ايست الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند وصال بسعر لقطة

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…