بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 4

257 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطول فتره اقساط فيلا للبيع في الشروق استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٤٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق | ضاحية النخيل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع فى لافيستا باتيو برايم

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م استلام فورى فى كمبوند لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند الباتيو برايم لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضاحية النخيل الشروق مفروشة بحمام سباحة فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الباتيو 5 الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP اميز فيو بخصوصيه كامله استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر بأميز لوكيشن وأقل سعر في الباتيو 5

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن 3 ادوار لافيستا الشروق بمقدم 20%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع vib تاون هاوس +pool استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع vib تاون هاوس +pool استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع في كمبوند المعادي فيو

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أقل من سعر السوق فيو لاندسكيب مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٤٠٥٬١٥١ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري متشطبه علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع بالمعادي فيو في مدينة الشروق

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة و مفروشة استلام فوري في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر بحمام سباحة ف الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر بالشروق فوري من لافيستا بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كمبوند من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى في الباتيو 5 ايست من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP فوري في لافيستا الشروق بمقدم 20% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري تشطيب كامل في الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…