عقارات 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة

12,477 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف متشطب فوري و مقدم و اقساط بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 4 غرف نوم بحمام سباحه لوكيشن مميز

    ERE logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عفش جديد مودرن- حديقه واسعه- فيلا- ميفيدا

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم توين هاوس للبيع باقساط - فرصة مميزة

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى سولانا ايست مقدم 5% و قسط على 9 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    PK2, فيلا مستقلة،مصعد واحد،2 حمام سباحة، موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر ف كمبوند ماونتن فيو اي سيتي شقة 235 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون كلاسيك استلام فوري في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٧٦٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب الترا مودرن توين هاوس للبيع - بسعر لقطة

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 287متر للبيع في ديستريكت5 لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب&استلام فوري&حمام سباحة خاص

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه - استلام فوري - اميز موقع في ايست تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي سنترال بارك - فيو مفتوح علي لاند سكاب

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه فيلا نموذج i بموقع متميز جداا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر حصري في هايد بارك توين هاوس مميز للبيع

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه 278 للبيع في ايستاون افضل موقع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي جاهز للسكن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع بيلاجيو 550 م

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بلاك فيو, موقع مميز, متشطب بالتكيفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس مع مسبح خاص وسطح للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 260 م للبيع موقع مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه توين هاوس موقع متميز بالقرب من الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس يطل على لاجوون في لوكيشن مميز بالتجمع

    Apart Real estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جيزيل للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٥٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 400م في وصال عقد قديم استلام فوري متشطب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة