عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 48

5,568 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 4غرف متاحه للبيع في كمبوند ستون ريزيدنس

    Ninety Two logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف استلام فوري في باتيو أورو

    Guides Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بحري في ليان بافضل سعر

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فيو جاردن & ليك ماونتن فيو هايد بارك

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - بسعرلقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزه للسكن - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزه للسكن - مساحة الارض كبيره

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤١٢ متر مربع

    ٩٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اوبن فيو لاند سكيب - جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في افضل موقع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Swan Lake Residence

    متصدر

    Element Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا للبيع بكومباوند Mountain View Hyde Park

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا برايم لوكيشن بأقل من سعر السوق

    West Field logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٥٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن - موقع مميز - في مرحلة اللاجون

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في تلال مقدم1.2مليون او كاش14

    Property Hills... logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 540 م على لاند سكيب ولاجون تقسيط

    West Field logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فيليدج جاردنز القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف كورنر - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتجمع الخامس بالتقسيط بموقع مميز

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر استلام فوري تشطيب VIP فيو مفتوح + | GARDEN |

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع