عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 35

5,584 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في تاج سيتي استلام السنه

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بحري استلام فوري فيو على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في حي حسن علام

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 380م RTM فيولاندسكيب موقع مميز

    Bright logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في سعادة القاهرة الجديدة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات متشطبة في سعادة بمقدم 5% فقط علي 9 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,140,000| بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحديقه خاصه بحي اللوتس التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 560م استلام فوري بفيو ع الجولف بأقل سعر الان

    Bright logo image

4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في حي حسن علام

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١١٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤٢٥م للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر لوكيشن مميز باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٧٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PHNC فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة راقية جاهزة للاستلام – بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بروف فيو مفتوح لاند سكيب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للبيع بأكبر مساحة أرض

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٩٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حديقة صف أول علي الجولف استلام ٢٠٢٧

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه كمبوند لوروا حمام سباحه بتشطيب حديث

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر-فيو علي الجاردن-للبيع في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس في موقع مميز

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٢٬٧٩٩ جنيه

    بنتهاوس بفيو علي landscape and lagoon استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأطلالة مباشرة علي الجولف

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأطلالة مباشرة علي الجولف

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فيو لاندسكيب بأقساط ع سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع