عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 22

5,584 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مستقلة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين استلام فوري في سوان ليك

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١١٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بمقدم مليون ونص في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوان لايك ريسيدنزس استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف نوم تطل بالكامل علي اكبر حديقة - سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول القرنفل فيلات

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط فيلا للبيع في سيتي جيت استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه فيلا مستقله تسليم فوري - موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فلة مستقلة في افضل لوكيشن وربارخص سعر

    Right Direction logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ازار2 بموقع وسعر مميزين استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بحمام سباحه تشطيب الترا مودرن

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين برايم لوكيشن سيتى جيت فيو جاردن

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب راقي أقل من سعر السوق بدون اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري مع بيزمنت و بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١١٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في فيليت – سكاي كوندوس

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق، أكبر مساحة، جاهز للسكن فورًا.

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م 4 غرف استلام فوري باقل سعر بموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا مستقلة جاردن فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع في فيليت سوديك

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في كمبوند ماونتن فيو التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة 4 غرف ماستر - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ازار 2

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا للبيع في ماونتن فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش ، اقل من سعر السوق بالمطبخ و التكيف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع