عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 25

5,584 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر بموقع مميز جدا استلام فورى ب ازار 1

    East wing logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 375م بموقع مميز متشطبة بالتكييفات استلام فورى

    East wing logo image

4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لقطه لتاون كورنر بموقع مميزاستلام شهور

    Edge Real Estates logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠١٧٬١٠٧ جنيه

    اكبر مساحة فيلا كورنر 660 متر ريسيل موقع متميز

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري -موقع مميز جداً - سعرلقطه

    Edge Real Estates logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - مدخل خاص - فيو رائع -اكبر مساحة ارض

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مغري - موقع مميز جداً - حديقه خاصه 200 متر

    Edge Real Estates logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا تشطيب كامل مع حمام سباحة في بالم هيلز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في بالم هيلز موقع مميز جداً فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري موقع متميز بسعر خاص

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 430 متر تشطيبات راقية جدا استلام فوري

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل فاخرة 430 متر استلام فوري بافضل سعر

4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ستون بارك-القاهرة الجديدة

    Eastmark logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه لبنتهاوس 270م الباتيو اورو موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع رووف اكبر مساحة تشطيب كامل ٤ غرف افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب المالك - موقع مميز جدا -فيو رائع - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٩٦م للبيع بالمطبخ والتكييفات | فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر مع أثاث وأجهزة عالية الجودة-افضل سعر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش للبيع أو للإيجار في ماونتن فيو

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس م215متشطب في زومره ايست بجوار فيفث سكوير

    Property  Hills. logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    واجهة بحري | تريبلكس ٣١٧م للبيع في ايستاون

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٥٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس229م في تلال ايست في الجولدن سكوير

    Property  Hills. logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 250م اوبن فيو في ايست فالي سوديك

    Property  Hills. logo image

    ايست فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شقة في الماركت-لوكيشن مميز فيو بحري

    Right Direction logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 249م في ازار جنب بالم هلز قطامية

    Property  Hills. logo image

    ازار ليجاسي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع