عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 21

5,584 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سيتى جيت استلام فورى موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 260م استلام فوري جاهزه للمعاينه بنص السعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٠٧٬١٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت - بافضل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م علي موقع مميز استلام فوري اقل سعر ف السوق

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بسعر لقطه في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس علوي جاهز للسكن بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن علي حمام سباحه بماونتن فيو هايد بارك

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في ديستركت 5

    Premises logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا للبيع في كمبوند بالم هيز بلوكيشن ممتاز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب مودرن - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل موقع مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مميز جدا - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٩١٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو بفيو مميز جدا - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مساحة كبيرة في Taj Sultan بفيو لاندسكيب

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ٢٢٥ متر للبيع باقل سعر كمبوند بروميناد

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في ايستاون علي الفيو بحري

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Quattro للبيع في سيتي جيت استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة علي الفيو ٢٥٥ متر بحري لقطة

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي الجولف في التجمع علي 8 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز طل بالكامل على حديقة جاكراندا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع