عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 20

607 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 328م+40م جاردن فى الشروق تقسيط على 10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بكموند باتيو برايم لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 300م للبيع متشطب استلام فوري بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٧٠م للبيع باقل سعر في البروج فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل سعر في كمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٤١٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تاون هاوس للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جميل و حديقة خاصة و روف مميز جاهز للاستلام

    Selective logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    منطقة النوادي, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكان هادئ و منظر خلاب في بيئة راقية

    Selective logo image

    هاي تاون, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس بكمبوند البانوراما الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في مدينه الشروق المنطقه الخامسه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر مميز بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر دوبلكس علوى 276م تسليم فورى موقع مميــز جـدا

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٤٧٩٬١٨٥ جنيه

    عاين عالطبيعه واستفد بخصم وقسط لوكيشن خطير بالشروق

    Corporate Deals logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    أي فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Corner بموقع استراتيجي بكومباوند وادي الربيع

    The Homies logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…