عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 13

547 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨١٩٬٨٨٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في البروج – أجوار | أوفر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    .استلام فوري بمقدم 4.9 لوكيشين vip بفيو بوول

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 4.3 مليون استلام فوري لوكيشين vip بفيو بوول

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جاهزه للمعيشه في الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقعمميز جدا دبل فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس متشطب في البروج بسعر لقطه

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري ع السكن في كمبوند ساكن وعايش بالفعل بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري ع السكن في كمبوند ساكن وعايش بالفعل بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا243م بتشطيب راقي جاهزه عالسكن فورا بحديقه+pool

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن|فيلا مستقلة| تشطيب كامل بالمطبخ

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في البروج – مرحلة Jara

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في باتيو 4 الشروق، موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٧٦٠٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع | مساحة 220 متر | استلام نهاي

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في البروج – بدور | موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٤٥ متر برووف متشطب على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة مباني تاون هاوس كورنر متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف متشطب للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج فيومميز باقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع بسعر مميز

    Gold Routes logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٦٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع