شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 9

2,468 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬١٧٠ جنيه

    شقة 206متر للبيع في مدينة المستقبل بلازا فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف في PK2 | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس بجاردن فى كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه سوبر لوكس بالتكيفاتو المطبخ فيو حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٧٩٬٥٣٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بفيو مفتوح وبحري

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير فيو مفتوح

    KAMF logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر و أميز شقة أرضي ٣٣٠ متر في باتيو كازا

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردن هايتس 4 غرف موقع مميز

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بأقساط في سيتي اوف أوديسيا

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • قماري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٩٬٤١٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8,قماري

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بحري

    Global Hills logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شمال الشويفات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكيفات ومطابخ مجهزة تشطيب كامل 150 تريو جاردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الكمبوند متشطبة بالكامل بتقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م مسجله شهر عقاري/ بمدخل خاص تصلح سكني

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٧٬٣٩٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ليك فيو ريزدينس للبيع في جولدن سكوير

    KAMF logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    South Zamalek New Apartment for Sale

    Homes Egypt logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي القاهرة الجديدة مساحة 192متر

    Host Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة كورنيش المعادي 350م للبيع

    Guides Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه238م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه 250 متر

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه كبيره 250م

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحتها 250 متر

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف فيو حمام سباحه بالتجمع مقدم 3م-كاش11م

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه مساحتها كبيره 250 متر المربع الذهبي

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع