شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 89

2,479 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه كبيره للبيع 275 متر 4 غرف و 3 حمام سعرها حلو

    شارع محيي الدين عبد الحميد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270 متر للبيع في بيت الوطن بجوار الأهلي

    Good Deals logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع استلام فوري في بالم هيلز -بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك عندي وكمان استلام فوري تاون كورنر f3بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225م تشطيب مميز في التجمع الخامس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م دور اول استلام فوري ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة "مسجلة" للبيع - الحي السابع مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع عمر المختار, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة - ألماظة فيو مفتوح 320م

    Bond & Key logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٣٥٬٥٣١ جنيه

    شقة 210م استلام فوري بمقدم 10٪ تقسيط 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره متشطبه استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع والاستلام الفوري كمبوند الباتيو 7

    Property Hills  One logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه استلام فورى بالتجمع 5 قرب AUC قسط

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري 275 متر 4غرف و 3حمام موقع متميز

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 285م بحري في بيت الوطن استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لامتلاك شقه202م بموقع استراتيجي مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م بالجراج فى ريحانه ريزيدنس بزهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 275 متر سعرها مغري 4غرف و 3حمام

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف بسعر غرفتين للبيع ريسيل - ستون ريزيدينس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف الترا سوبر لوكس استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في دجلة فيو علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس دبل فيو والفريد من نوعو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 3 في قلب التجمع الاول

    The Key Real Estate logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م 4 غرف استلام فورى بالتجمع 5 فيو Pool

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة بيت الوطن،التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٤٬١٢٢ جنيه/متر مربع