شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 56

2,467 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقه مفروشه بموقع رائع في CFC

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل Villette sodic بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سولاي التجمع الخامس بدون مقدم

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م 4 غرف صف اول علي النيل استلام فوري بالاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٧١٬٢٥٧ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بخصم 50 %

    Held Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤ غرف استلام قريب بإطلالة على المسطحات المائية

    Apart Real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بجاردن- متشطبة بالمطبخ

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن للبيع بقرب كايرو فيستيفال

    Empire real estate and investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة استلام فوري فيو حديقه وحمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بأقل سعر في بالم هيلز – استلام فوري

    TREX logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 4نوم بسعر لقطه بالمستقبل بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة للبيع في ايستاون بلوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو رائع في كمبوند ذا سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ومجهزة بمكيفات للبيع موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 280م بخليفة المأمون مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ايستاون سوديك متشطبة اقل من سعر الماركت

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٢٩٬٤٤٥ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط بخصم 50 %

    Held Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 234 م nاستلام فوري للبيع في هايد بارك

    AK Circle logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة مميزة بمساحة 220 متر في بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز في CFC ليفينج

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في talala مع مدينة مصر بجانب سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع