شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 41

2,455 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا - الترا لوكس - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيلات القرنفل 250م بتسهيلات في السداد

    KMG Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٨٤٠٬٥١٢ جنيه

    شقة مميزه متشطبه بالتكيفات للبيع فيCFC استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنزهة الجديدة فيو بانورامي على المطار

    Image Investments logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة٢٢٠ م- موقع مميز للغاية -جاهزة للتسليم

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة برايم لوكيشن في ماونتن فيو - 235 م

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مساحه فوق ال200 متر فيو لاند سكيب و بحرى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بجاردن بسعر مغري في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع الخامس ريسيل 4غرف

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 212م (( تسليم فوري امام مدينتي مباشرة ))

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو مفتوح على الحديقة الدولية عباس العقاد

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك أميز 260م علي فيو الفيلات مباشره وجاردن فيB3

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في الحي السابع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3bedrooms apartment with terrace high ceiling

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٣٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي نص تشطيب235م استلام فو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى كمبوند دجله فيو معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فيو خارجي استلا فوري علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 266 م للبيع في جولدن سكوير

    AK Circle logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م باقل مقدم للبيع في جولدن سكوير

    AK Circle logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٨٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف بيع مع مقدم و اقساط في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    1

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في سوان ليك بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فاخرة في مدينتي B10 دبل فيو وموقع مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٩٠٨٬٦٦٧ جنيه

    فرصة مميزةأقل سعر تربلكس ف تاج سيتي/قسط5س فيومفتوح

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦١٬٥٤٢ جنيه/متر مربع