شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 38

2,455 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف استلام فورى فى R8 بالعاصمة بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 نوم للبيع تشطيب حديث على النيل ونادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند لافينير المستقبل سيتي ــــــ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣١٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كومباوند لافينير المستقبل سيتي 223 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣١٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    248 م للبيع بالرحاب فيو رائع و قريبة من الخدمات

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غ جاهزه للمعيشه جنب كارفور الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في النرجس فيلات فيو وايد جاردن

    Next Level Properties logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أرقي فيلات التجمع مساحة كبيرة تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    الترا لوكس | بينتهاوس ٢٠٥م للبيع | فيليدج جيت

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس علي الجاردن

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور اول متشطبه بالكامل موقع مميز 4 غرف أستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير - بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر -

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م فى دجله فيو فى موقع مميز على دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تمتع بالرافهية ف والامان ف كمباوند بجوار ل auc

    Smartex logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برروف استلام فوري ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 4 فيلات التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير -بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن خصم للكاش 50 % سراي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 | فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم 64% في كمبوند تلاله سوبر لوكس

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي200م فيوومفتوح B10 بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سوبر لوكس ع الدفاع الجوى ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس فيلات التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع