شقق 4 غرفة نوم للبيع في شارع مصطفي النحاس

10 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع بمكان مميز بمصطفى النحاس بمدينة نصر

    Onyx for real estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فاخرة بمصطفي النحاس / مدينة نصر

    Eastmark logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك وحدة سكنية بموقع استراتيجي في

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي موقع مميزمباني2017مصطفي النحاس م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب عالي الجودة 270 متر بمدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    250 متر الترا هاي سوبر لوكس مصطفى النحاس الرئيسي

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا هاي سوبر لوكس 250 متر مصطفى النحاس الرئيسي

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع بمصطفى النحاس – مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباني 2020 مسجله تشطيبات فندقيه أول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع