دوبلكس 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

41 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بحديقة | هايد بارك القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لدوبلكس جاهز للاستلام 264م بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس جاهز للمعيشه في هايد بارك التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم - دوبلكس مميز - متشطب - فيو مميز - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٢٨٠ م للبيع في هايد بارك فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن للبيع فيو مفتوح باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – كمبوند هايد بارك HPR2

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس + جاردن للبيع هايد بارك التجمع استلام فوري

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر دوبلكس بحري في هايد بارك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في هايد بارك

    Beltone logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي للبيع ف هايد بارك التجمع علي10سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع في هايد بارك ٤ غرف نوم

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز جدا اعلي مستوي تشطيب فيو لاند سكيب

    Makanak Investments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بحري بأقل سعر وأميز موقع - هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع أول سعر في هايد بارك تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هايد بارك دوبلكس ٢٣٤ م متشطب الترا مودرن

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس في هايد بارك تجمع استلام فوري 209م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 4غرف برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي متشطب للبيع استلام فوري بحرى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك موقع مميز 250م+128م

    Waystar Investment logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 268 متر تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمساحة ٢٦٥ مترًا مربعًا، بأقل من سعر

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

2