تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 4

311 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل جرين اسکویر مفرووووووش

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( دوبلكس استلام متشطب ) بكمبوند جرين سكوير ٢٤٤ مت

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هابتاون سيزونز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم50%وامتلكS Villaكورنر ف سراي قسط 12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    س فيلا كورنر بإطلالة مميزة وسعر مميز جدا

    Makanak Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بدون اوڤر برايس موقع مميز جدا !!

    Makanak Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأفضل سعر في الكمبوند حاليا موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر استلام فورى بحديقه كبيره و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في كافانا ليكس اقل من سعر السوق

    Makanak Investments logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 181م استلام فوري- (S2) | سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز 4 نوم متشطب تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فورى 4 غرف زا ريدج المستقبل سيتى

    Compound Hekaya logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز داخل سراي مساحة كبيرة وتصميم عملي

    Impact Investments logo image

4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في سراي لوكيشن قوي جدا جدا

    Impact Investments logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في جرين سكوير فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع لافينير استلام فوري أفضل سعر

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ميدل ٢٦٥ متر خالص الثمن فى كمباوند

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير تاون هاوس ميدل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأفضل سعرz ڤيلا علي الاطلاق بالكمبوند

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري مميز للبيع باقل سعر في المستقبل ستي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ارضي واول وروف استلام فوري التجمع

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر جاهزه للاستلام بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع