تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 12

311 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنرللبيع تشطيب كامل للاستخدام و اول سكن .

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بموقع مميز في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدا و بسعر اقل من سعر السوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمباوند لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1500000استلم الآن فيلا (160م+حديقة+حمام سباحة

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في ماونتن فيو مدينة المستقبل - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٥٣٬٢٤٥ جنيه

    للبيع تاون هاوس 180 م بماونتن فيو المستقبل سيتي

    Remax Style logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٢٢٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ذا ريدج الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٢٢٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ذا ريدج الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جرين سكوير فيوتشر سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل جاهزة للاستلام للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند لافنير بموقع متميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع S Villa كورنر212م4غرف ع طريق السويس قسط ع12Y

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في وود ووكس

    Al Ahly Sabbour logo image

    وود ووك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في وود ووكس المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    وود ووك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بسعر مميز فى الير

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بلومفيلدز بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في رير الاهلي صبور - المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | جرين سكوير | ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جرين سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس | لافينير | مباشرة من ريسيل الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري للبيع في لافينير صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كومباوند لافينير.

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع