تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 11

311 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر تاون باقل سعر في الماركت جرين سكوير

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو علي البحيره بكبموند جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212م في سراي بخصم 50% ع الكاش لفتره محدوده

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في جرين سكوير – إطلالة طبيعية رائع

    Beltone logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 186 متر - 4 غرف - للبيع - بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند سراي استلام قريب

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر مميز في سراي – مرحلة كافانا

    clear scope logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للاستلام الفوري اقوي استثمار الان بالعاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر لُقطة حقيقية The Ridge الأهل

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا ريدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكارفانا في كمبوند سراي –

    Next Door Consultancy logo image

4

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام في جرين سكوير فيو لاندسكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس جرين سكوير استلام فوري سعر مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٧٤٬٦٠٩ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند مونت نابليوني المستقبل سيتي

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – جرين سكوير، مستقبل سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في رير الاهلى صبور - المستقبل

    Gate real estate marketing logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس كورنر في وودوكس – موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    وود ووك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٤١٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك لامتلاك فيلا 4غرف ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر للبيع بموقع مميزو اقل سعر في السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ألاير

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع، إطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السو

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر في كمبوند لافينير تاون هاوس كورنر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع