تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في بارك كورنر

7 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس فى هايد بارك باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل مودرن للبيع في هايد بارك – استلام ف

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع مميز - بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز يطل على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ١٥٥٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع