بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

1,086 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيتي جيت مساحه كبيره بسعر مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس "استلام فوري"بموقع استراتيجي في سيتي جيت

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند اللون للبيع فى هايد بارك

    Ninety Two logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) للبيع في سعادة نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • جلين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جلين

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مفروشه بالكامل بحمام سباحه خاص للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب 700م نموذج K

    Honesty Gate Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري تكمله اقساط

    ذا مارك ڤيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر فى سيتى جيت - فيلا 326م للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 303م في فيليت بسعر مميز جدا موقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٦٥٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري بموقع مميز واقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز جدا للبيع في ماونتن فيو سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد فيلا للبيع في ماوتن فيو اي سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في اي سيتي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك جاهزه علي السكن بمقدم 10% وقسط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة للسكن بقلب التجمع بمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز - استلام فوري - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحديقه خاصه في cfc التجمع جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو متشطبة فوري

    Houseology logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون في ماونتن فيو 1.1 – جاهزة للاستلام

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو فاخر تشطيب كامل في تاج سلطان

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦١٣٬٧٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن بأقل سعر في تلال ايست جاهزة للمعاينة

    Remax The Address logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا برووف للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف بتشطيب سوبر ديلوكس في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٦٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…