عقارات 3 غرفة نوم للبيع في روكسي

82 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع200م سوبر لوكس الخليفه المامون مصر الجديد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الجبرتي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م نص تشطيب ش النويرى - مصر الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    شارع النويري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في روكسي - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع السيد المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع او للايجار بحريه غير مجروحه 200 متر تطل

    Digital State logo image

    شارع منشيه الطيران, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مصر الجديدة شارع المقريزي ٢٥٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شـيراتون 155م بالقرب من صن سيتي

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساكن شيراتون بجوار فلوريدا مول | 200م

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع بمصر الجديدة في صلاح سالم -العروبة

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مسجلة تشطيب كامل غرفتين شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م فاخرة قرب نادي هليوبوليس للبيع

    Good Deals logo image

    شارع الذهبي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس فى شارع دمشق مصر الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع دمشق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في مصر الجديده الحجاز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ميريلاند آخر دور شارع غرناطة

    Good Deals logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 190م في مساكن شيراتون بموقع مميز

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مصر الجديدة | العروبة

    متصدر

    Property Network logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مصر الجديده بمكان راقي و مسجلة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع أبو السرور البكري, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة 250م في قلب مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 150م في عمارات العبور صلاح سالم

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في شارع العزيز بالله, رابع عمارة من جسر السويس

    Re/Max IBuild logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض شقة للبيع في عمارات العبور موقع مميز

    clear scope logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصر الجديدة الميدان الدهبى 260م مبانى 2000 الدور 6

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس الخليفه المامون مصر الجدي

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 280 متر للبيع ترى الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الاندلس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف للبيع فى خليفه المأمون

    Re/Max IBuild logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع