عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 13

1,715 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي E3 أستلام فورى وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج Y بسعر مميز جدا

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بمدينتى للبيع تقسيط دبل فيو بسعر مميز

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تشطيب فاخر – استلام فوري

    TREX logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تشطيب فاخر – استلام فوري

    TREX logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن186 كاش امام النادي تشطيب فندقيB1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة مقدم واقساط في B14 علي فيو جاردن 108م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 10 سنوات في B14 بجوار الخدمات 107م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم ارضي بجاردن 108م اعلي تميز بالتقسيط فيB14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب سوبر لوكس 245م بالمطبخ والاجهزه في B1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن للبيع بمدينتي B10 موقع وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 175م فيو جاردن خطوات للثاوث با

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أميّز مواقع مدينتي B10 بتشطيبات وفرش فندق

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموذج Y بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموذج y موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في مدينتي X تشطيب خاص بحمام سباحة

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مدينتي Z تشطيب خاص فيو شارع VG1

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري في اميز مراحل مدينتي B10 شقه بجاردن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B8 استلام اخر السنه قسط شهري14

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B6 مدينتي موقع حيوي وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 م للبيع فى مدينتى B6 فيو وايد جاردن

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش فيو وموقع مميز في ارقي مراحل مدينتي -B8

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B6 مدينتي تشطيب خاص وفرش اختياري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتيF3فيو وايد جاردن تسهيلات 12سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٤٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140متر للبيع في مدينتي -B12 بها بعض التشطيبات

    A 2 Z Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع