عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 16

1,715 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة 200 متر في مدينتي B8

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه تشطيب خاص فيو وايد جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ١٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو واجمل تشطيب 175 متر البى 1 سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو وايد جاردن بالتقسيط بمقدم بسيط

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي b1 بأقل سعر في السوق

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب خاص فيو وايد جاردن خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى جاهزه للسكن بحرى خالصه ارض اكبر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وفرتلك شقه 135م ف قلب مدينتي بb3 بجوار الساوث بار

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م استلام فوري للبيع في مدينتي بجوار الخدمات

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 150م فيومفتوح بحري صريح B8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 - t

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي B14 باقل مقدم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن بحرى صريح و خطوات من كرافت زون

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فيو وايد جاردن باجمالي عقد قديم .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو جاردن اجمالي عقد قديم بدون تشطيب .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيبات خاصة بالكامل مع موقع مميز جداً

    Eureka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 160م b12فيو مجري السيل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي شقه 131 تشطيبات خاصه علي حديقه كبيره

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج J توين هاوس بسعر لقطه خالصه .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة 140م فـي مدينتي B12 بسعر لقطه !

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فيو وايد جاردن خطوات من ابن اير

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB12مدينتي مقدم بسيط وأقساط قصيرة وتشطيب خاصه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B1 مدينتي فيو مزدوج وتشطيب فاخر جداً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع