عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 5

1,680 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع200م,نصف تشطيب,ف منطقة 6,فرصة استثمارية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م نص تشطيب السد العالى - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع السد العالي, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فى جاردينيا هايتس 3 (التجمع)

    Remax 360 logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجلة الترا سوبر لوكس في مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مسجلة للبيع في مدينة نصر عباس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب مدينة نصر موقع هادئ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد حسن, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    122م للبيع باقل سعر فى كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور أرضي كامل فرصة استثمارية مميزة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جاردينيا مدينه نصر ارضي بجاردن

    Town River logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة شقة للبيع في مربع ذهبي من مدينة نصر, تشطيب فاخ

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز طلعت, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصرالمنطقه التامنه بجور السر

    Ebied Home logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصطفى النحاس الحي الثامن مساحة صافي 1

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سوبر لوكس ابو جعفر النحاس ارض الجول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابو جعفر النحاس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م هاى سوبر لوكس بجوار الحديقة الدولية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد يوسف موسي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مسجله شهر عقاري / اول سكن مباني حديثة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع البرامكه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سوبر لوكس عمارات ميلسا مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م هاى سوبر لوكس كمبوند الحياة الشرطة

    Envigo Real Estate logo image

    حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع مبانى 2000 – مسجلة شهر عقارى - مسا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدا شقة ١٢٠ متر بمنطقة ٤٠٠٠

    Al Ofok Investment logo image

    شارع مساكن زهراء مدينة نصر, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر شارع الطيران بموقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330م سوبر لوكس فى احمد الزمر مدينه نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…