عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر

1,680 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تصلح سكني او اداري

    Master Key logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس جاهزه للاستلام

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر سوبر لوكس مهدي عرفه

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس 170م

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 170 متر شارع مهدي عرفه الرئيسي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 265 متر فرصه خطوات من مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر خطوات من مصطفى النحاس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع 265 متر موازي لشارع مصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 265 متر موازي لمصطفى النحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في مدينه نصر خلف مصر للطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد احمد ابراهيم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م على الجامعه الصينيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمستويين للبيع في مدينه نصر علي شنزو ابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر في حي السفارات خلف إنبي للب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بتطل شارع الطاقه

    Ebied Home logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينه نصر المنطقه السادسه بموقع مميز

    Ebied Home logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة تناسب السكن والشركات بسعر مناسب

    العقارية جروب logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره كاملة للبيع ارض 500متر في مدينة نصر

    Pylon investment logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • كايرو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arba Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كومباوند كايرو تاون

    2 - 3 غرفة

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر تم تخفيض السعر لسرعة البيع

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع زهير صبري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس امتداد مصطفى النحاس م9

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الشيخ محمد النادي مدينة نصر

    Property Network logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر مفروشة بالكامل فى برج مميز بمدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ش 204م مبني 2000 مكرم عبيد تشطيب فاخر اول سكن

    Bero Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…