عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 34

977 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف استلام فوري برايم لوكيشن في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سراي – استلام فوري- مقدم 1,4M

    Closer logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3غرف استلام فوري باقل سعر في كومبوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اقل سعر – أكبر مساحة شقة في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – مرحلة Taval (S1)

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في سراي 182م استلام فوري s2 فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة في سراي – شقة 173م فيو مفتوح بسعر مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    130sqm Apt | Prime View | Hot Deal | Sarai

    Onyx for real estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا 295م في سراي S1 – استلام فوري باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع | سراي – أقل سعر للشراء السريع

    clear scope logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز في سراي – فرصة محدودة

    clear scope logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - فيلا Z في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=تاون فيلا جاهز للاستلام امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اخر سور مدينتي جاهز للاستلام بالتقسيط 8س

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم630 الف اميز Sفيلا في سراي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل – تاون هاوس كورنر للبيع في سراي (Z Villa )

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٣١٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! تاون هاوس بسعر مميز فى سراى قسط 12 سنه

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل مقدم 5% و قسط على 12 سنة فى سراى

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مرحلة راي بمشروع سراي Zero over

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور متكرر 156م قسط ع12سنه بكمبوند سراي

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلاا بجاردن بفيو مميز(باقل من سعرالماركت

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 158م 3غرف بجاردن خاص ف سراي بتقسيط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع