عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 29

975 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع open viewبخصم مميز

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على مساحات خضراء للبيع في سراي إيلان

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – تاون هاوس للبيع سراي بسعر مغرى

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف اميز مرحله ف سراي برايم لوكيشن

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 3غرف ف مرحلة ELM TREE PARK بكمبوند سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بإطلالة مفتوحة في سراي S2

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٦٥٬٢٤٢ جنيه

    تاون هاوس206م مرحلهRai Valleys ع حمام السباحة

    S signature logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٢٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م 3نوم ارضي بحديقه فيو البحيره ولاند سكيب

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٧٬١١٣٬٤٧٧ جنيه

    بسعر مميزفيلا Z villa ارضي واول 150م استلام شهر6

    S signature logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس في سراي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اس1 دوبل فيو بكمبوند سراى

    Omaa Property Consultant logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف بكموند سراى المستقبل سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 308م جاردن205م بفيو مميز -موقع مميز الان!!

    Bright logo image

3

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪ وقسط الباقي علي ١٢ سنين

    Step One Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪ وقسط الباقي علي ١٢ سنين

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ لوكيشن وفيو مميز ع طريق السويس قسط حتى12سنة

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي التجمع شقة 125م مقدم 5% وقسط على 15 سنة

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالتقسيط علي 12سنه في كمبوند سراي

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    شقة 212م فيو مفتوح ع طريق السويس مباشر/تقسيط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري أقل سعر في كمبوند سراي

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سراي – مرحلة Taval S1

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع