عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 18

14,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك موقع مميز

    KAMF logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات- استلام فوري -243م The Iris

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 204م باقل سعر -Lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٠٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز للغاية مع حمام سباحة خاص

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه ميفيدا اعمار التجمع الخامس

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و متسلمة للبيع في ذا سكوير نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز للغاية مع حمام سباحة خاص

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر سيتي جيت استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٥٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183 م بجاردن فوري في Lakeview residence 2

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى مونتن فيو اى سيتى اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بانوراما فيو موقع متميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204 م للبيع في ليك فيو ريزيدنس علي الليك

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كواترو فى كمبوند سيتي جيت بدور بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مستقله بحرى ارضى بحديقه في كمبوند ديستركت ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف تكمله اقساط في ماونتن فيو 1.1

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في تاج سلطان باقل سعر بالماركت

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاندسكيب باقل سعر في VGK

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري متشطبة بالكامل في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت هوم متشطبة بالفرش مع حديقة وحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة تطل على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقه ف ايستاون التجمع الخامس لقطه

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 172م في أزار – القاهرة الجديده

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع