عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 11

530 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    صفقة جولف بريميوم | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة أرضي جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوهرة جاردن بقيمة قوية | فورتيـن أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة 3 غرف للايجار في التو 200م اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في البا عليا مطبخ خارجي مفروشه بحديقه

    VERKKINS logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 197متر تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس دور ارضي بجاردن

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه280م بحديقه متشطبه بالمطبخ و التكيفات

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع دوبليكس بجاردن تشطيب راقي اميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٢٧ متر مربع

    ٩١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع تاون هاوس تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 279متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٧٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا – كمبوند أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه 150 متر تشطيب سوبر لوكس بالمقطم

    النهار للتسويق العقاري logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى فرش للبيع شقة 236متر باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز تطل علي الجولف للبيع في اب تاون

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل و استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    اليفا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بموقع متميز باقساط اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع متشطب بالكامل اعمار مصر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز للبيع يطل علي مساحات خضراء المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بموقع متميز باقساط بجاردن اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…