عقارات 3 غرفة نوم للبيع في اب تاون كايرو, صفحة 2

371 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 314م+ 150م حديقه بفيو مميز علي حمام سباحه

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات و المطبخ و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للايجار 3 غرف وناني فاونتين فيو اول سكن

    4C Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 3نوم بفيو مميز علي المدينه في اب تاون

    متصدر

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل 3 غرف على الجولف بمساحة كبيرة وسعر مميز

    4C Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في Uptown Cairo مساحة 185 متر

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل شامل التكييفات في أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بفيو مفتوح على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم بتشطيبات خاصه بأقل مقدم وأستلام فوري

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري موقع مميز في اب تاون

    4C Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعرشقة ٣ غرف تشطيب كامل بموقع متميزو فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع فوري ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ستريت اوف دريمز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب وفرش فاخر في اب تاون كايرو المقطم

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اب تاون في موقع متميز مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة على ملعب الغولف - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع علي الجولف في أب تاون كايرو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه تطل علي الجولف باقساط اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١١٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف شقه متشطبه بالكامل للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بحديقه خاصه اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع علي الجولف مباشره اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٣٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب متميز علي الجولف بحديقه خاصه اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع باقساط اب تاون جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي الجولف للبيع اب تاون جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه اب تاون متشطبه للبيع جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - اكبر مساحة حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع