شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 998

28,944 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م3غرف فيوحمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه في الباتيو اورو مرحلة الكلوب هوس

    Gold Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في افضل الاحياء في التجمع علي شارع 90

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيفث سكوير قرب مول CFC بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع الخامس منطقه الاندلس

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في تاج سيتي 3غرف بجاردن 129م

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو لاند سكيب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 185م بمقدم 5% و اقساط ع 8سنين ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه143م3غرف واجهه خارجيه استلام فوري في م. نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٧٠٨ جنيه

    شقة في مرحلة الان سراي 157م الدور التالت بالتقسيط

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمباوند دجله لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند اللوتس امام ديار منطقة الاندلس تجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م3غرف استلام فوري في كمبونددجله تاورزبالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م في سراي فوري دور تاني مرحلة s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م3غرف استلام فوري واجهه خارجيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بجاردن سوبر لوكس بالفرش و الاجهزة جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقل مقدم و اقساط علي 10 سنين لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف مركزي+الجراج بخصم 40% او اقساط 7س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف امتلك شقتك في التجمع بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – بلاتو | مراكيز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 188م فيليت سوديك ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م فى تاج سيتي دبل فيو متشطبة الترا سوبر لوكس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 183 م بجاردن 90م للبيع شامل الجراج + مخزن ازاد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٠٬١٦٣ جنيه/متر مربع