شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 997

28,944 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 8 – التجمع الخامس موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري للبيع باقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فالقاهرة الجديدة استلام قريب - 3 غرف

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك التميز بقلب مدينتي بـ بريفادو 160م فيو pool

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب كامل + غرفة ناني هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبه بخصم 40% او اقساط علي طريق الثورة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف +رووف فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على المفتاح بكمبوند دارنا تشطيب راقٍ

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بجاردينيا سيتي زون 4 قرب بوابة 2

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 450,000 و اقساط علي 12 سنه في سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أب تاون كايرو – تشطيب كامل

    Beltone logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بجاردنيا سيتي زون 6 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 175م فيو وايدجاردنB1بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 180م كورنر تشطيب كامل استلام فوري البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثاني بأحياء التجمع فورًا

    Chances Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 171 م بكمبوند ادريس ايست التجمع الخامس

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م متشطبة للبيع بعبد العزيز فهمي – هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بشارع السباق بجوار الميرلاند

    Good Deals logo image

    شارع السباق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    10س تقسيط - شقة ارضي 3 غرف+ جاردن للبيع ف التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف استلام فوري متشطبة كمبوند المصراوية

    اشتري بيتك logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في البوسكوا سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة راقية في كمبوند البارون بالمعادي الآن !!

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري كامله التشطيب للبيع باقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دور متكرر تشطيب سوبر لوكس باقساط علي 8 س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٥٬٠٨٣ جنيه/متر مربع