شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 861

28,944 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش - كمبوند تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالعداد ١٥٠ م في اللوتس الجنوبية

    El-Nemr LTD logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في النرجس الجديدة

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحري مرحلة اللاجون 3 غرف اقل من سعرالسوق

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م للبيع - كمبوند بافاريا - زهراء المعادي

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خطوات من التسعين بحري صريح ٢٢٠ م

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م بشيرتون مجمع سكنى نصف تشطيب

    Broker Edge logo image

    شارع انقره, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160+200م في جالاريا مون فالي _ فوري

    Waystar Investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري خالصه الاقساط - 3غرف - التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع مدينتي حديقة خاصة استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش بمدينتي B6 جاردن فيو استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب المرحلة السابعة 211م دوراول فيوجاردن

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة 166م فوري

    Waystar Investment logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باكبر خصم ف كمبوند ديجويا 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري ٣غرف تقسيط على ٧سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة 175م استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 3 غرفة كاملة المرافق بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر خطوات من مكرم عبيد

    Waystar Investment logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم امام المطار بطريق السويس بكمبوند تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع ف ميفيدا بوليفارد-اقل سعر فالسوق

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٩ متر بمقدم ٣٤٨ الف

    Pharos Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع