شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 821

29,130 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبة بالكامل للبيع في اللوتس الشمالية

    Strive Reality logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة 270م

    The Key Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه فى المقصد R3 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف خلف لجامعه امريكيه استلام قريب اقساط10

    Selection Code logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف اميز لوكيشين بالقرب من مدينتي خصم50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | مرحلة كلوب سايد

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه – ماونتن فيو هايد بارك – التجمع

    Aqar Dayem logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف مرحلة Terraces استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    ريسيل شقه باحسن سعر في الماركت جولف فيو

    Egypt Best Properties logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه متشطبه بالتكييفات في R7 بقسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحري جاهزة للمعاينة بالعاصمة بأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٩٦١٬٤٢٠ جنيه

    أستلام فوري في بالم هيلز 3 غرف موقع مميز جدا

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب سوبر لوكس في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية للبيع في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات بجوار مسجد فاطمة الشربتلي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالعداد ٢١٥ م فيو جاردن

    El-Nemr LTD logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 175متر + 185متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بالقرب من أرض المعارض والداون تاون

    El-Nemr LTD logo image

    منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة 260م

    The Key Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي ١٦٣ م

    El-Nemr LTD logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كموبند النخيل | 170م | التجمع الاول

    Next Level Properties logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر فى lazura بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فوري في قلب R3 بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند راقي للبيع في Al Marasem

    Smart Step logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع