شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 769

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى كريك تاون بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3 غرف للبيع كمبوند جايد بجوار الرحاب

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٦٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بــمقدم 5% في هايد بارك نيو كايرو 161

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م وجهه على دجله تاورز تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٤٬٦٦٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن في ماونتن فيو آي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة الراقي – شقة للبيع في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات 1 التجمع الأول فيو جارد

    Capital Lords Real Estate logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة ارضي في سودك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب كامل في Swan Lake موقع متميز

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٣٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان في ميرا كمبوند مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م استلام سنه اول نمره وجهه فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٨٬٥٠١٬٥٤٥ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للتسليم في Swan Lake Residence

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم لقطه بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Swan Lake Residence فيو رائع

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الشارع في كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٨٩٬٢٢٠ جنيه

    الان امتلك شقتك في ميرا كمبوند مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ميفيدا بوليفارد | فيو حمام سباحة

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبه للبيع في باتيو أورو – نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى ذا كريست بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٧٬٣٨٠ جنيه

    الان امتلك شقتك في ميرا كمبوند مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج خطوات من water way استلام فو

    El-Nemr LTD logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع