شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 773

29,225 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 م للبيع - كمبوند كابيتال ايست - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م 3 غرف مفروشة للبيع - حي الواحة -مدينة نصر

    كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع النزهة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بفيو مميز علي البحيرة للبيع في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة مساحة كبيرة بفيو مميز علي جاردن - ليك

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة للبيع – 194 م² – الدور الثاني – اللوتس الجن

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس على الشارع ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك علي الطبيعة بجوار الرحاب بمقدم 654 الف

    Adviser Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس على الشارع ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 211م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية بـ ا

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **Code: NC 462** شقة للبيع في اللوتس الشمالية تشط

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جولدن سكوير – المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز- تشطيب علي زوقك

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م سوبر لوكس بالمطبخ والتكيفات وايد جاردن

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – منط

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بجوار مدينتي بالمستقبل +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية – ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع في كمبوند جراند سيتي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 180م للبيع بالمطبخ والتكييفات

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية – ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع