شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 729

29,225 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقه211م سوبر لوكس B3فيومجرى السيل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن ف قلب المعادي- بخصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40 % احجز شقتك ف افضل مشروع ف العاصمه

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في ابراج طيبة زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي حمام السباحه مباشرة امام مدينتي بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 190 متر خطوات من شارع الطيران

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع موسي ابن نصير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بجوار الجامعه في أزاد

    Oaks Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه السابعه تشطيب سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن-أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعرفي الباتيو اورو فيو ليك,لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 119م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اميز كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك(متشطبه +استلام فورى) في ميفيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215 م للبيع في المعادي كمبوند جراند سيتي ا

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى بموقع مميز في الكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فاضيه للبيع ف الحي الاول بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 190 متر خطوات من شارع الطيران

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع