شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 706

29,225 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن للبيع فى الرحاب2 قريبة من السوق الشرقى

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع أمام نادى بريفادو مدينتى B10

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع اتجاه بحرى – مدينتي B3 أول سكن

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%هتستلم شقة 319م متشطبه فيو مميز بلتقسيط !!

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٤١٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية بالتجمع الخامس – دور كامل بفيلا

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم الكاش و استلم شقة 227م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى للبيع بالتجمع الخامس – مفروشة | جاردن فيو

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام هايد بارك 158 متر بموقع مميز

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى وكورنر فيو لاندسكيب (مرفق فيديو)

    Homy Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م للبيع في مدينتي B8 بالفرش والأجهزة

    East House logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلات تمر حنه نص تشطيب

    متصدر

    Remax Today logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م بانوراما بحديقة 80م بجوار المونوريل

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس تشطيب كامل

    KAMF logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالقرب من طريق السويس المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك موقع مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب المرحلة 8 جاردن فيو نموذج c

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أليفا - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع 165م فى ماونتن فيو أليفا

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتى ( 3 غرف )قبل زيادة الاسعار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بحرى بالقرب من المونوريل استلام فورى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب دابل فيو جاردن المرحلة الخامسة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182 متر دور ارضي بجنينة للبيع في تاج سلطان

    Re/Max IBuild logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة بجاردن على لاندسكيب ريسيل فوري 181م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب الخدمات والطرق المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 م للبيع – تشطيب سوبر لوكس | التجمع الخامس

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع