شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 704

29,225 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف+3حمام ) قسط علي15سنة في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي موقع مميز بأقل سعر فى ألير -مدينة أوديسيا

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي كورنر للبيع – إيستاون سوديك

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – شقة 3 غرف نوم جاليريا بسعر مغرى

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة و جاهزة للسكن في ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر ديلوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بحديقة | اللوتس الشمالية القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه متشطبه بتقسيط7سنين بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينة نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن مفروشه فرش راقي باميز وارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-شقة لقطة 156م للبيع بالمطبخ والتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة للبيع – تاج سلطان، تاج سيتي

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٧٬٥٠٨ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٥٬٣٣٥ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة جاهزة للاستلام في المراسم

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جمال وروعة المنطقه الاولي وفيو عالمي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مع مسبح خاص – ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق – باتيو أورو المرحلة 2

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع أدرس إيست بسعر مغرى

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فاخرة – أرضي بحديقة وحمام سباحة فيو رائع جدا

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع موقع مميز فيو لاند اسكيب

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 165م 3 نوم بيت الوطن الحي الثاني التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع