شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 700

29,225 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP في الجولدن سكوير 3 دقايق AUC بجوار ميفددا

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة بحري تطل على جنينة

    Remax 360 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون-شقة لقطة191م سبيشيال لوكيشن للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة بمقدم 10% في كمبوند بلوتري

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في كريستال بلازا ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م حجز قديم مدينة نور استلام شهور فيو وايد جاردن

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة مميزه بكمبوند وصال بالشروق بسعر استثنائي!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B6 موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند اريا صبور استلام فوري سعرمميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 بالتجمع الخامس مقدم 2.300.000

    Oaks Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري في تريو

    TREX logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه فيو على البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتقسيط للبيع تاج سيتي مرحله كيندا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك شقة مساحة كبيرة بأفضل سعر في الماركت

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145م للبيع بدون تشطيب بسعر لقطه فى مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بموقع مميزحى اللوتس الشماليه

    Roots Development logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن استلام فوري دقايق منAUCفيو سنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م متشطبه بمقدم بسيط وتقسيط 10 سنين

    Picky Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري متشطبة بجوار حسن علام قسط 10س

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% في كمبوند بلوتري التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده كومبوند جراندا لايف

    Smartex logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس 1، التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حسن علام شقة 3غرف بالمستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع