شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 696

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري37 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 220 الف

    Adviser Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع في فيليت سوديك

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - بسعر أقل من سعر السوق - للبيع

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل مراحل مدينتي B8 بمجموعه 85

    Dastan Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع مباني حديثه 170م خطوات من السراج

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع دفعة أولى - بسعر أقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-للبيع شقة184م سكاي كوندوز بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% شقة امام انادي الاهلي في بلو تري قسط 12سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لسرعة البيع شقه 170 متر خطوات من السراج مول

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل 124 متر تشطيب الترا سوبر لوكس بالمطبخ استلام

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في كمبوند هايد بارك التجمع

    Adviser Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبييع 145م استلام فوري شامل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 172م بزيزينيا المستقبل أرضي مرتفع

    Creative Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري28 الف شقة امام النادي الاهلي مقدم 164 الف

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مباني حديثه للبيع170 متر خطوات من السراج مول

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه بالكامل وجاهزه للاستلام في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 122م ارضي بجاردن للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة فيو لاجون في كمبوند ليك فيو 2 181م

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٩٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردن هايتس القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لاند مارك 145م فيو لاند سكيب 3 غرف 2 حمام

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بكمبوند ادريس ايست من المالك فوري

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيD5 تشطيب كامل اخر شقه متاحه متشطبه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع