شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 692

29,225 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بريفادو فيو النادى اعلى تميز استلام فورى

    A 2 Z Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨١٤٬٥٦٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط في العاصمه الاداريه

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة190 تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست متشطبة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B3 - 211 -متر- تشطيبات خاصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه بدون مقدم و بالتقسيط علي اطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 201م متشطبة بالكامل للبيع في ZED East بموقع مم

    AK Circle logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي جدا جاهزة للسكن فوراً

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو ريفا لافيستا اقساط نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل اطلاله على اللاجون وبحرى يوجد تفاوض لسره البي

    Gaby's Homes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن موقع متميز – ليك فيو ريزيدنس

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو نادي بسعر لقطه في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مع روف 62 م-Lake View Residence 1

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف واجهه خارجيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل في لوكيشن مميز في ليك فيو 2

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بذاكر حسين الرئيسي بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف المراسم فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Lake View Residence موقع متميز

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬١٨٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة201 م متشطبة للبيع في ZED East

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيبات حديثةمدخل شيك فيو مفتوح بالطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع