شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 688

29,225 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل علي اللاجون متشطبة استلام فوري .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في Capital Way العاصمة الإدارية الجديدة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس300م بحديقه للبيع بتشطيبات وتجديدات خاصه

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل في مدينتي

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على افضل فيو لاندسكيب بسعر مميز لسرعه البيع

    Gaby's Homes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري فيوو فلل في سوديك ايست ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سراي إيلان تقسيط حتى 2030 بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري , ريسيل مباشر من المالك , شقة للبيع ديسترك 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالقرب من نادى الجزيره

    Guides Real Estate logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتي B10 – شقة زاوية مميزة للبيع

    Remax Station logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة للبيع في جاردينيا هايتس التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 199م اقل سعر في الماركت هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع وجهه 152م فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس بقسط حتي10سنين بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة | شقة 143م فيو حديقة مفتوح – موقع مميز

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن واقساط علي 8 سنين في Hap town

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست 161م بحري في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٤٠م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180 متر كورنر بحرى صريح بسعر مميز

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-اقل سعر شقة147م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٣٬٢٥٩ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف و جاردن مقدم 0% في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة باقل مقدم 8% وبسعر مميز

    Platinum Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه -245م- استلام فورى متشطبه بمقدم 2,400,000 ج

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقتك على ارض الواقع متشطبه كلها

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع