شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 685

29,225 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدخل مباشر أمام النادي الأهلي 200 م

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في التجمع استلام فوري ريسيل 3 غرف متشطبة بسعر لقطة

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في الاندلس متشطبة usl فوري جاهزة

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي .. كمبوند جراند سيتي

    Find House Group logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قطامية كريكس بأفضل فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه استلام2027بمقدم1.5Mوقسط10س بسوديك.

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس فيو مفتوح للبيع ف ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    راغبي التمييز شقه للبيع بمدينتي مميزه بالبي3 135م

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | الفيفث سكوير

    Good Vibe Homes logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في District 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة 3 غرف للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ٢١٠م للبيع في الباتيو ٧ | تطل علي البول

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٢٤٬٧٦٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك ١٤٧ م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م فيو جاردن دقيقتين من بالم هيلز

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المراسم بحرى وفيو مميز

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 380 الف مقدم امتلك شقه ف ديجويا 4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - سكن مصر (الأندلس)

    Better Estate Investment logo image

    سكن, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع فوري جاهزة للمعاينة في الاندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع اميز فيو للبيع ف ميفيدا بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتى 2034 مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في الرحاب 160م فيو جاردن مميز

    Golden Vision logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م b8 بالتقسيط المريح فيو مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي بارك ريزيدنس أرضي بحديقة

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع