شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 653

28,948 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٨٠ متر فى افضل واجدد مراحل الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٦٠٠ جنيه

    وحدتك في إيزولا شيراتون بأنظمة سداد مريحة وخصم كاش

    Kayan El Aqaria logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأسعار زمان! شقة بحري للبيع بارقى موقع بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في كمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في الأندلس بكمبوند تابع للرئاسة

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند المصراوية

    Grey Parrot Realty logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة في اللوتس الجنوبية

    Grey Parrot Realty logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 107م فيو مفتوحB14 امام الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 225 متر في قلب مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215 م للبيع في الباتيو اورو تسليم فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الأندلس 1

    Grey Parrot Realty logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة فاخرة اطلالة غير مجروحة بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة في النرجس الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الراقي شقة بحري غير مجروحة للبيع بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى في جاردن هايتس

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    205م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة تشطيب سوبر لوك

    Find Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع