شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 655

28,948 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في السوق Mv 1.1

    متصدر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك افضل نموذج 131م علي فيو وايد جاردن في B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة بجاردن موقع مميزجدا للبيع في ذا سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق خطوات من الاوسط وتيراس مول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باكبر مساحه في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في واتر واي متشطبة الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري متشطبة ريسيل بنص السعر 3 غرف

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي 12م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الترا سوبر لوكس في كمبوند اتر واي

    views investment logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه بسعر لقطه في لافيستا

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة فيو مفتوح 3 غرف بأفضل مراحل فى سراي

    Smartex logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع اقل سعر في الماركت موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضى كورنر للبيع استلام فورى متشطبه

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس فوري وجاهزة للسكن - سعر مميز

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للاستلام الفورى بالتجمع +قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر متشطبة بالكامل بكمبوند ليك فيو التجمع

    views investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايد-للبيع اقل سعر شقة145م متشطبة بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف اميز لوكيشين ع طريق السويس

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وبموقع متميز جدا في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع